Aktualności

II Ogólnopolski Konkurs Kulinarny „Smaki Podlasia”. Znamy zakwalifikowane drużyny

II Ogólnopolski Konkurs Kulinarny „Smaki Podlasia”. Znamy zakwalifikowane drużyny

Artur Lenczewski, szef kuchni i właściciel  bistro „Talerz smaku” w Choroszczy zaprasza 12 marca 2022 r. do hotelu „Pięć dębów” w Supraślu na drugą edycję konkursu „Smaki Podlasia. Formułą konkursu jest black box.

Do konkursu zakwalifikowało się dziewięć drużyn:

  • Maciej Wiśniewski, Michał Prokurski – Drużyna Synkowie Białystok,
  • Wiktoria Długosz, Kamil Rogoziński – Hotel Felix Warszawa,
  • Piotr Soroka, Sebastian Marek – Pawilon Towarzyski Białystok,
  • Kamil Paszkowski, Przemysław Sturgulewski – Nowa Szekla Tawerna & Bar Concept By
  • Marcin Budynek Augustów,
  • Piotr Purol, Beata Stoś – Weranda Home Sławice,
  • Robert Biercewicz, Mariusz Bunia – Da Aldo Ristorante Warszawa,
  • Dorian Maciej Łepkowski, Paweł Świderski – Centrum Konferencyjno-Bankietowe Rozłogi,
  • Mateusz Kowalkowski, Szymon Kruszewski – Restauracja Rukola Dywity i Restauracja Kardamon Olsztyn, 
  • Borys Sikorski, Michał Filipczuk – Restauracja Pocztowa Gorzów Wielkopolski.

W tym roku zmagania oceniać będzie jury w składzie:

  • Artur Zaskurski,
  • Marcin Bożek,
  • Sebastian Cichy,
  • Bartosz Turowski,
  • Daniel Jakubiec,
  • Piotr Szczypior Szczygielski, 
  • Sławomir Miotek,
  • Damian Sasinowski,
  • Michał Arciszewski,
  • Dawid Siniło,
  • Krystian Sosnowki.

Wszelkie pytania i wątpliwości należy kierować pod adres [email protected] lub bezpośrednio do organizatora: Artur Lenczewski, tel. 512 745 568.

II Ogólnopolski Konkurs Kulinarny „Smaki Podlasia”. Znamy zakwalifikowane drużyny

II Ogólnopolski Konkurs Kulinarny „Smaki Podlasia”. Znamy zakwalifikowane drużyny

Artur Lenczewski, szef kuchni i właściciel  bistro „Talerz smaku” w Choroszczy zaprasza 12 marca 2022 r. do hotelu „Pięć dębów” w Supraślu na drugą edycję konkursu „Smaki Podlasia. Formułą konkursu jest black box.

Do konkursu zakwalifikowało się dziewięć drużyn:

  • Maciej Wiśniewski, Michał Prokurski – Drużyna Synkowie Białystok,
  • Wiktoria Długosz, Kamil Rogoziński – Hotel Felix Warszawa,
  • Piotr Soroka, Sebastian Marek – Pawilon Towarzyski Białystok,
  • Kamil Paszkowski, Przemysław Sturgulewski – Nowa Szekla Tawerna & Bar Concept By
  • Marcin Budynek Augustów,
  • Piotr Purol, Beata Stoś – Weranda Home Sławice,
  • Robert Biercewicz, Mariusz Bunia – Da Aldo Ristorante Warszawa,
  • Dorian Maciej Łepkowski, Paweł Świderski – Centrum Konferencyjno-Bankietowe Rozłogi,
  • Mateusz Kowalkowski, Szymon Kruszewski – Restauracja Rukola Dywity i Restauracja Kardamon Olsztyn, 
  • Borys Sikorski, Michał Filipczuk – Restauracja Pocztowa Gorzów Wielkopolski.

W tym roku zmagania oceniać będzie jury w składzie:

  • Artur Zaskurski,
  • Marcin Bożek,
  • Sebastian Cichy,
  • Bartosz Turowski,
  • Daniel Jakubiec,
  • Piotr Szczypior Szczygielski, 
  • Sławomir Miotek,
  • Damian Sasinowski,
  • Michał Arciszewski,
  • Dawid Siniło,
  • Krystian Sosnowki.

Wszelkie pytania i wątpliwości należy kierować pod adres [email protected] lub bezpośrednio do organizatora: Artur Lenczewski, tel. 512 745 568.

Udostępnij!

Może zainteresują Ciebie

Kulinarni mistrzowie Polski w dziczyźnie 2021 wyłonieni!

Poland 100 Best Restaurants

Papierowa butelka staje się rzeczywistością

No Mince marki The Vegetarian Butcher wygrywa w plebiscycie Roślinnie Jemy

Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów 2022. Ruszyła rejestracja!

Essity zdobywa platynowy medal EcoVadis